.

FİRMA PROFİLİ

.

ÖZKAVAKLI DÖKÜM; Konya'da Pik Döküm, Sfora döküm ve çelik döküm ürünlerin imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamzı; Müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen döküm sektöründe imalatını yaptığımız ürünlere duyulan ihtiyaca kalitesmizle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübeyle değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermektedir.


Ürün Halkamızın İçinde;

.

Pik döküm ürünler, sfora döküm ürünler, çelik döküm ürünler ile döküm sondaj makaralar, bujink, el Silifi, santrifüj kapağı, sondaj kule makarası, sondaj muhafaza, su başlığı, sondaj salyangoz (çamur pompası) ile diğer döküm ürünler yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Öz Kavalı Döküm kuruluşundan günümüze kadar geçen zaman içinde, verdiği kaliteli hizmet ve üretim sonundaki her türlü desteğiyle müşterilerinin yanında olmuştur. Döküm sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, bugün daha da güçlü olarak faaliyet alanının lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


ARA

WHATSAPP